SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA J / 1,6 BENZIN / 2010
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '17
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi
ID e produktit :
132622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA J , VITI I PRODHIMIT 2010 , 1,6 BENZIN , 160.000KM

-TEMPOMAT
-SENZOR SHIU
-KOMANDA NE TIMON
-MP3 CD PLAYER
-AUX
-ALUFELLNE
-KLIMATRONIK DY ZONALE
-DY QELSA FABRIKISHT
-DRITAT AUTOMATIK
- 4/5 DYER
-SERVISAT E KRYER ME RREGULL


VETURA ESHTE TIP TOP NE GJENDJE TE RREGULLT
TEL & VIBER: +37744388555
Informata rreth publikuesit
L
Ferizaj
044388555
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »