SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 120d M - 05
Çmimi :
€7,779.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Lloji :
BMW 120
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
132623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 2.0 Diesel 164ps* SHPENZIMET QYTET 6 LITRA* SHPENZIMET AUTOSTRAD 4 LITRA* REGJISTRIM EDHE 8 MUJ* RADIO CD / AUX / BLUETOOTH* ABS / ASR / ESP / AIR BAG * DHEZET N`PULL START STOP* TIMON TRESHE M* FOLIA XHAMA TE ZI 50 % ORIGJINAL* NXEMJE KARRIKA* KARRIKAT RICARO E M- PAKETES ME DY PJESE* KARRIKAT ME RRYME RICARO MBUSHEN ME AJR* KLIM DY ZONALE* KLIMA TRONIC* SHIBER* PASQYRET ME RRYME PALOHEN* AMORTIZERAT ME AJR * SENZOR PARKINGU MRAPA* SENZORA MRAPA DIGITAL* FELLNE 18 COLL M-PAKET* GOMAT KREJTESISHT TE REJA -SPORT* LIBRA SERVISIT GJERMANIS PER KILOMETRA GARANTOJM* SISTEMII KAMERES* TE GJITHA SERVISET E KRYERA* NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM* VETURA NUK ESHTE HIPOTEK..* PER ME SHUME +38649381301*TIP TOP

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xx
Pejë
049381301
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »