SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 2.0 TDI 07
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
132628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 2.0 07 ne gjendje prefekt pa asni vretje 6 shpejci senzor parkingu navigacion 140 ps. Tel +37744225816 Viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Deti_vr
Prishtinë
37744225816
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »