SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha Aerox YQ50 Replica dhe Helmeta Shark...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Lloji :
Yamaha Aerox R
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
4,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2010
ID e produktit :
132639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha Aerox YQ50 Replica TYR. Viti i prodhimit: 2010. Skuteri eshte shume i ruajtur dhe ne gjendje plotesisht te rregullt. Posedon edhe helmeten origjinale te firmes "Shark" (Helmeta nuk perfshihet ne çmim te skuterit). Posedon te gjithe dokumentacionin qe duhet te kete. Per me shume informata mund te me kontaktoni ne numrin e telefonit: 044927217 ose edhe ne Viber +37744927217. Nuk bej nderrime. Per çmimin flasim ne telefon.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjend
Gjilan
+37744927217
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »