SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 s/line
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Rregullues Klime
ID e produktit :
132640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura siq shihet ne foto osht teper e rujtune qminin e ka 1700 Euro , viti 2000 motorin e ka disel 1.9 ,s/line osht , teper i rujtun osht veq sa ka ardhun prej jashtit , nr e telefonit 044751951 , 049455595, pres bleres serioz , flm per mirkuptim
Informata rreth publikuesit
Leotrim
drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »