SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel combo, 1,9 pickup
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
132645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel combo pikap 2005, vetura eshte ne gjendje shum te mire, i sapo ardhur nga gjermania. Lend djeggse benzin-plin, fabrikisht hargjimet ika shum te vogla kur punon me plin. Vetura ka goma te reja, kapak dekorues, audio mp3 etj. Pres ofertues serioz. Nr.044804761

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpend
Malishevë
044804761
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »