SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:10
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
147
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
132648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw x6 viti 2008 isapo doganuar regjistruar me tsbela rks qmimi. 34.900 euroPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Gjilan
044 700 245
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »