SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
ID e produktit :
132654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 2.5 TDI (150 PS)Postuar nëpërmjet celularit.
049137439
Informata rreth publikuesit
Besart B.
Bellanicë
044 365 784
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »