SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat 1.9 dizell
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
132660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasati 1.9 tdi ne gjendje prefekte te gjitha funksionale klim abs air bag me servis te kryer regjistrim 1 vjet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Gjilan
045-517-131
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »