SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pegeout
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
2008
ID e produktit :
132661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pegeout Viti 2008.
Gjendemi në Ferizaj.
Me librez me Dogan te pagur Dukumentat nrregull te gjithat.
Per foto te matorrit mundemi tme shkruni ne viber 045595346 ose Facebok Lindon Luzha
Informata rreth publikuesit
Lindon
Ferizaj
045-595-346
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »