SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motoqikleta Kawasaki
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
9
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
1991
ID e produktit :
132676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motoqikleten Kawasaki.
Motoqikleta është e ardhur nga Zvicrra e cila është në gjendje të shkëlqyer.
Për më shumë informacione na kontaktoni.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Refki
Xërxë
044536504
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »