SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
A3 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
132677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 2.0 sportB full ekstra S-line leda mbrapa,Fellne,gomat e reja,librat e servisit,,servisat e krym,Auto Hold,vetura osht në gjendje të rregullt.motorri Eko Hargjimet 5.1 100/kmju mund te na kontakoni Në numrin:044305660 dhe 045559191....ju mirpresim.............

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ältìñ
Stanovc I Epërm
044396412
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »