SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vaneo 1.7-CDI-Automatik
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Lloji :
Mercedes Vaneo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
132680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht Disell 1.7-Automatik-Tiptronik Posedon Klim-Karrikat me nxemje-Abs-Servo-Mbyllje qendrore-SP-Xhamat electronic-Navigacion te madh dhe shum opsione te tjera. Vetura esht per pes persona mundsi shtes plus dy karrika. Regjistrim Nje vit. Vêtur prefekte per nje familje Shpenzimet 5/lt 100/km Bëj edhe Ndrrim 045-672-697

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kiki
Gjakovë
045672697
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »