SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,700
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
132686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shies fiat punto 1.9 dizell funt 2001 1700kl isapoardhur nga franca padugan shum ngjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anduel
Ferizaj
044366813
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »