SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
132690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 1.9 CD(TI) te kuqe

Madhesia e motorit : 1910 cm³

Fuqia e motorit : 110 kW(150 PS) + opsionin SPORT

Vetura posedon :

- ABS
- ESP
- Opsionin SPORT
- Opsionin per bore (dimer)
- Dritat Intellegent Xenon, Bi-Xenon
- Navigacion
- Panorame (Xham)
- Xhamat e pasem te erresuar
- Senzora te parkimit para dhe mrapa
- Karrikat me nxemje
- Klimatronik
- Pasqyret elektrike me nxemje
- Komanda ne timon
- Drita te mjegulles
- Dritat e pozicionit dhe te tebeles LED
- Senzor te shiut
- 10 Airbag
- Tempomat
- BoardComputer
- Fellne metalike orgjinal te Opel
- Gomat e reja te veres te prodhimit Hankook
- Radio/CD
- Child Lock
- Shufra kulmi
- Pompa e ujit e re


- Numri kontaktues: 045/ 583-493
Informata rreth publikuesit
Edon
Prishtinë
045 583 493
Madrid, Spain [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »