SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 2.0 HDI
Çmimi :
€4,150.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,350
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
132693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeut 307 , 2.0 HDI 2005 e rixhidtruar RKS deri ne fund te 2016 , shpenzime shume te vogla ne gjendje te mire teknike ka klime funksionale goma te reja te veres Panaram bordkompjuter.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
+38649552225
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »