SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet suzuki 750cc RKS 1 vit regjistrim
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
1991
ID e produktit :
132695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Suzuki Streetfighter 750cc... Tabela RKS 1 Vit regjistrim deri me 17-06-2017 ... te gjitha serviset e kryera ska nevoj asni investim .. Motorri ne gjendje perfekte.. Qmimi i Diskutueshem...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
korab
Gjakovë
045988162
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »