SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno clio
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '17
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
ID e produktit :
132696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes reno clio 2002 ne gjendje shum tmir 1.5 dci me rks 10 muj ,klim abs airbeg viber +38649356346Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elvis_gashi
+38649356346
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »