SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion STEYR
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
630,000
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
1980
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
132697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioni Steyr ne gjendje te rregullt teknike.Viti i prodhimit 1980.Kategorin e kam bere Mercedes se tjeter nuk ka pranu.
Informata rreth publikuesit
Bleron
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »