SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '17
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2011
ID e produktit :
132703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A8
3.0-TDI
S-LINE
QUATRO
VITI-2011

PREARDHJA NGA ZVICRRA

AUTO.BINI sh.p.k
FERIZAJ-,Kosovë
+377 (0) 44 121 817
+386 (0) 49 121 817
auto-bini@hotmail.com
www.autosallonibini.comPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »