SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
132708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 1.9 ne targa kosovare dhe regjistrim deri ne muajin nentor.Vetura posedon gomat e veres me fellne dhe te dimrit me bandash,gomat jane ne gjendje shum te mira.Perparsi ka ndrrimi i vetures me nje vetur me kubikazh deri 1.7.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjend
Hajvali
044-115-180
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »