SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha r6
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Lloji :
Yamaha YZF-R6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2007
ID e produktit :
132727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet yamaha r6 në gjendje të rregullt punePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
044183192
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »