SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 Okazion
Çmimi :
€7,600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
114
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
132745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 6 1.4 Benzin jo Tsi esht shum ekonomik....Shum i pershtatshem per impjant gazi imjpjanti me i mir i ben 500€...Me sensor parkimi para mbrapa me navi tmadh Kondicioneri klima Makina esht shum e paster si brenda dhe jasht.Makina nuk ka asnje te goditur nuk esht perplasur asnjeher..Nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi mund ta kontrrolloni ke xheneriku juaj me i besuar..Makina esht si e re.. Km 114 mij origjinale...Cmimi i Diskutueshem...Shpejto mos humb rastin 0665636598

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erjan
0665636598
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »