SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi transporter 1.9
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
132748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi eshte ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
avdiu
Prishtinë
045 804 500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »