SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 3 SDI 1.9 motorr fenomenal pa as ni vrejtje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
112,503
Motori (kubik) :
1998.00
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
132751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 3 SDI 1.9 motorr fenomenal pa as ni vrejtje extra
central
shiber
RKS 06.06.2017
pasqyre elektronik
gjama elektronik
viti i prodhimit 94
goma tmira
servisin te krym me dat 06.06.2016komplet huk osht hipotek perkthimi pa problem ni pronar prej nga 2004 podin shum tmir arr mrena osht ma i veqant se tjert golfa 3 kerr per familje per marakli hargjime 4.5 litra 100 km per ma shum thirrni tel 044896738 labi ................................................................................................................................................................................................ . 044896738 vb +37744896738 ...................................................labi.........................................................................................................
Informata rreth publikuesit
labinot
Prishtinë
044896738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »