SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 3 1.9 dizell motorr fenomenal pa as ni vrejtje 93
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,238
Motori (kubik) :
1992.00
Viti :
1992
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
132752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 3 1.9 turbo dizell motorr pa as ni vrejtje extra
rks 1 vit ne emer tem personal
central
shiber
pasqyre elektronik
gjama elektronik
viti i prodhimit 92
fellne 15 shum tmira me gjith goma
servisin te krym me dat 03.04.2016komplet huk osht hipotek perkthimi pa problem ni pronar prej nga 2004 podin shum tmir arr mrena osht ma i veqant se tjert golfa 3 kerr per familje per marakli hargjime 4.5 litra 100 km per ma shum thirrni tel 044896738 labi ................................................................................................................................................................................................ . 044896738 vb +37744896738
Informata rreth publikuesit
labinot
Prishtinë
044896738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »