SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK FULL EXTRA
Çmimi :
€7,299.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:57
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,527
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
132757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT
2.0 TDI
AUTOMATIK TIPTRONIK
2007 VITI
NAVI
HIGHLINE
SEZORA
XENON
BI XENON
FULL EXTRA044149190
049844811


+38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »