SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Scenic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
132771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet automjeti ne gjendje te mir pune veq sa u ardh prej zvicrre.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ylli
Rahovec
044371790
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »