SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
132776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.6 turbo dizell interkuller

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Smajli
Vienna, Austria
049291688
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »