SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.4 TDI 2007
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:49
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2007
ID e produktit :
132788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo dizel 1.4 TDI bluemotion verzion i ri, klimë, radio Cd, i ardh nga zvicrra, 174 mi km të kalume, Qmimi pa dogan 3.650 euroPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
044182140
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »