SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '17
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
132790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte prodhim i viti 2003.
.Eshte ne gjendje te rregullt. Pjeset qe jan ndruar jane origjinale te reja. Posedon goma te veres dhe te dimrit.Per me shume mund te kontaktoni ne nr.mobil. 044-164-563 pas ores 15:00.
Informata rreth publikuesit
Arber
Brooklyn, New York
Ulpian [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »