SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
132792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A6 e  Importuar nga Zvicra  2.5 V6 TDI Marshin Automatik-Tiptronik Tempomat  Klima-tronik  Board Computer  ABS,  AIRBAG  E sapo doganuar dhe e regjistruar ne emrin tim personal ,Per ma shum Kontaktoni ne Numer ose Viber +37744905565 ndrrim i mundeshem
Perparsi Bmw EtjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Pristina
044905565
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »