SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent ford escort 1.6 me klim me tabela ch
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1995
ID e produktit :
132793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford escort 1.6 benzin me klim gjamat elektronike urgjent

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlinda
Vaud, Geneve, Switzerland
044408636
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »