SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 1.9 TDI = 99
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
132800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 1.9 TDI (81kw - 110Ps) ne gjendje perfekte.
I servisuar me rryp dhembezor ulje dhe filtera.
4 muj RKS
Fellne
AirBag
4x xhama elektronik + te zi
Pasqyre Elektronike
Shiber me xham elektronik
Radio CD/Usb/SD Card
Tempomat
Bordcopmuter
Led/xenon
Full Ekstra
Per me shume kontakto:044 459 627
Viber:+377 44 459 627
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »