SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasat 2002
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
132801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat i ardhur nga Zvicrrashum pak i vozitur ne Kosov esht shum i rujten si mbrenda ashtu edhe jasht posedon klim ulset me nxemje regjistrim etj vetura shitet urgjent nr kontaktus044171877

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Malion
044 909 981
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »