SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 CDTI 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:01
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2008
ID e produktit :
132825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »