SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet renault clio 2006 1.5 dci
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2006
ID e produktit :
132845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten renault clio 1.5 dci 2006 ne gjendje perfekte Vetura eshte gjithqka ne rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nisi
Ferizaj
044124830
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »