SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw t4 transporter
Çmimi :
€1,699.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
132848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw T4 transporter Shitet kombi transportus dizel me vit te prodhimit 1992 ne gjendje shum te mir teknike kombi ka regjistrim deri ne 15.06.2017 Kubikazha ne dukumenta eshte 2.4 ndersa motorrin e ka te ndrrum 1.9 motor e golf 3.kombin e kam qe 1 vit e gjys ja kam ndrru rrypin e motorit dhe krejt servisimi asht ne gjendje shum te mir qmimi asht mjaft i arsyeshem .arsyja e shitjes asht per qef :)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrahim
Skënderaj
+38649697577
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »