SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 2003
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
132856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9 tdi i - te kuqe 180000 km tkaluara vetura esht tip top pa asnje defekt bejm ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liti
044 451442
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »