SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION BLUEMOTION HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:57
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
132871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset te zez dhe antillop , ulset sport ,
ulset me ngrohje , ulset elektrike dhe memory , navigacion GPS TV HD , , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , i hapur lart PANORAM , ,
dritat BI XENON , dritat LED para dhe mbrapa ,
radio CD SD USB , abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne . etj
Tel: +386 49 400 503, +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »