SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugete 207
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
68,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
132872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEZHO 207 1.6 HDI 2007 68MI pa dogan KMPostuar nëpërmjet celularit. +37745526742
Informata rreth publikuesit
Bedri
Fushë Kosovë
044552138
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »