SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes c class
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
1999
ID e produktit :
132899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes c class viti 99

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
MimoZa
045256710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »