SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet motorr 750 yamaha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Yamaha FZ8
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
1986
ID e produktit :
132901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet motorr 750 kubik yamaha viti 86 ne gjendje shum te mir shum i ruajtur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
MimoZa
045256710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »