SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
26,270
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
132909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audia a4 1.8 turbo benzin me targa ch. viti 2001 osht shum erujtne ika kret sent klima tronik espes. Ska vretje kerkun

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasani Pirun
Prizren
044 614 489
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »