SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 7
Çmimi :
€10.95
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
132910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 7. 1.6D
viti 2013
km 135000
senzor
park hilfe
tempomat
tabela te huja 044-176-392, 049-876-977
Informata rreth publikuesit
basri
Mitrovicë
049876977
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »