SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2012
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
132932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Passat 2012 kombi e sapoardhur nga Gjermania
Ekstrat:
Klima
Ulset me nxemje
Xhamat dhe pasqyret elektrike
Kuka
Dritat e mjegulles
Alu fellne
Ngjyra e e Zeze Metalike
Informata rreth publikuesit
Isak
Vushtrri
044609364
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »