SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 DTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:11
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
132937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Opel Astra
1.7 DTI
Manuel 5 Shpejtesi
Klim-AC
Abs
Esp
Airbag
Cd-player
Board Computer
Viti 2003
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Hirit Metalike
CCM : 1686
KW : 55 PS : 75
Vetura posedon 2 Qeles
Km : 212.000
Vetura Eshte me Dogan ( Depo Doganore ) Prejardhje nga Gjermania
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »