SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 1.9 TDI
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
87,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
Ekstra :
Alarm, CD Player, Radio
ID e produktit :
132946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 3 1.9 Tdi i regjistruar deri me 28.07.2017
Numri i telefoni +3744317219
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »