SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 trandline 1.6 TDI (I)
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
600,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
132951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 trandline 1.6 dizell Vetura osht ne gjendje perfekte Vetura per mbrapa osht me lled. Kurse te gjitha gjerat tjera i ka fabrikisht vetura osht n vitin 2014 5 shpejtsi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Ferizaj
049111858
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »