SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ ML 350 CDI BLUETEC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:57
Lloji :
Mercedes ML 350
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
132956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hirit mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale ,timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur ,
ulset me ngrohje , ulset me masazh , ulset sport ,mbajtesin e distances DISTRONIC,senzorat e tejkalimit ne pasqyre ,
ulset elektrike dhe memory , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,kamer,,navigacion GPS TV HD , tempomat ,bordkompjuter , radio CD SD ,dritat BI XENON , dritat LED para dhe mbrapa ,i hapur lart PANORAM , , abs , esp , dritaret elekrike ,
airbag , fellne . etjFULL OPSION
Tel: +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »